Autoplachty k ochraně automobilů před nepříznivými vlivy

Význam autoplachet

Autoplachty jsou výbornou variantou, jak účelně ochránit Vaše auto, popřípadě i jiný movitý či nemovitý majetek, před nepříznivými vnějšími vlivy, jako jsou déšť, sníh a jiné. Co se aut týká, jednou z hrozeb, které se mohou přihodit Vašemu autu, je koroze. Nejcitlivějšími místy jsou dutiny karoserie, proto je potřeba je chránit. Koroze vzniká v okamžiku, kdy se kov dostane do styku s vlhkostí a nedostatkem vzduchu.

Pokud nejste majiteli garáže či krytého parkovacího stání, tato hrozba se Vás týká o to více. Lze jí úspěšně čelit či ji oddálit nebo alespoň zpomalit použitím autoplachet, které Vaše auto, ať už jeho kovové, plastové či lakované části, ochrání. Plasty a lak auta jsou stejně tak narušovány nepříznivými vlivy počasí, jako je jeho střídání, působení UV záření, prachu, kondenzace vlhkosti, soli, větru, mrazu, kyselých dešťů apod.

016-autoplachta

Materiál autoplachet

Naše autoplachty jsou vyráběny ze 100% nylonu, materiálem je polyoxford. Co to polyoxford je? Jedná se o polyamidový materiál, jehož povrch je nastříkána impregnace. Polyamid je syntetickým textilním vláknem. Vyznačuje se výbornou vlastností, kterou je 95% nepropustnost vůči vodě, prodyštnost, pevnost a odolnost proti UV záření. Plošná hmotnost je 195g/m2. V případě dlouhodobějšího deště plachta déšť částečně propustí, avšak díky její prodyšnosti se následně voda rychle odpaří.

Autoplachty dodáváme ve stříbrné barvě. Je všeobecně známo, že tmavé barvy záření pohlcují, naopak odstíny stříbrné ho částečně odráží. Krycí plachty na auta, neboli autoplachty, dodáváme ve všech třech základních rozměrech dle přání zákazníka s možností osobního vyzvednutí v naší prodejně v Praze 8, na adrese Famfulíkova 1135/10.

Autoplachty chránící auta před nepříznivými vlivy zakoupíte na stránce zabývající se prodejem autoplachet.