Autoplachty k zakrytí celého osobního automobilu

Autoplachty k zakrytí celého automobilu

Krycí autoplachty jsou skvělou variantou, jak prodloužit životnost Vašeho vozu na maximum. Pokud nejste majiteli garáže či krytého parkovacího stání, je krycí autoplachta výbornou a zároveň dostupnou variantou, jak Váš automobil co nejefektivněji ochránit před nepřízní vnějších vlivů, klimatických a povětrnostních změn, extrémními výkyvy teplot a podobně. Ve slunném počasí zabrání přehřívání interiéru vozu, v deštivém počasí zabrání naopak korozi, obecně eliminuje odření laku, uhnívání gumových částí automobilu a jistě v něm najdete i nespočet dalších pozitiv pro Váš automobil.

023-pruzny-okraj-ktery-se-podsouva-pod-naraznik

Na této stránce najdete vše potřebné pro objednání autoplachet k zakrytí celého auta.

Plachtu snadno natáhnete a díky upevnění na gumu v její přední i zadní části máte jistotu, že z auta nesklouzne. V přední části plachty naleznete i dvě kapsy na postranní zpětná zrcátka, která je ochrání před ušpiněním a usnadní správné nasazení autoplachty. Součástí autoplachty jsou i postranní háčky a popruh s karabinou, kterými lze plachtu stabilizovat a přichytit zespodu.

009-karabina

Krycí autoplachty firmy PaMa jsou vyrobeny z velice pevného materiálu, 100% nylonu, který je však velmi lehký a skladný. Autoplachty jsou dodávány v malé tašce, do které jsou pohodlně složitelné a neváží více než 1,5 kilogramu. Krycí autoplachty jsou k dostání ve třech různých velikostech, které snadno „navléknete“ na jakýkoli typ vozidla. Základním parametrem pro výběr správné velikosti je délka automobilu. Tento údaj lze pohodlně nalézt ve Vašem velkém technickém průkazu. Vybírejte nejbližší větší rozměr délky plachty. V případě jakýchkoli nejasností či potíží s vytvořením objednávky nás neváhejte kontaktovat na našem telefonním čísle či e-mailové adrese.

Autoplachty k zakrytí celého či části automobilu

Krycí autoplachty jsou výbornou variantou, jak prodloužit životnost Vašeho vozu, vyhnout se korozi, uhnívání gumových částí, přehřívání interiéru vozu, odření laku a podobným nepříjemnostem. Pokud nejste majiteli garáže či krytého parkovacího stání, je krycí autoplachta výbornou a dostupnou variantou ochrany Vašeho vozu. V případě krytého parkovacího stání je bezesporu taktéž na místě využití krycí autoplachty. V tomto případě sice automobil netrpí tak silně, jak by tomu bylo v případě nekrytého stání, ale přesto na něj stále působí povětrnostní a klimatické vlivy, jako jsou náhlé výkyvy teplot, extrémní teploty, vlhkost, mráz, prach, znečištění a jiné.

Krycí autoplachta na celé auto má širší škálu preventivního uplatnění vzhledem k nepříznivým klimatickým a povětrnostním vlivům, stejně tak jako proti znečištění, smogu, extrémním teplotám a podobně. Krycí autoplachta celého vozu je v přední části opatřena dvěma kapsami na postranní zpětná zrcátka, která je ochrání před ušpiněním a usnadní správné nasazení autoplachty. Plachtu snadno natáhnete a díky upevnění na gumu v její přední i zadní části máte jistotu, že z auta nesklouzne. Materiál, ze kterého je vyrobena, je velice odolný, avšak lehký, takže ji bez problémů po použití složíte do malé tašky, v níž je dodávána. Součástí plachty jsou dále postranní háčky a popruh s karabinou, kterými lze plachtu přichytit zespodu.