Autoplachty na všechny druhy osobních automobilů

Autoplachty jsou vyrobeny ze 100% nylonu, materiálu polyoxford, v barvě stříbrné. Jsou velice pevné a odolné vůči UV záření. Plachta je z 95% nepropustná vůči vodě. V případě dlouhodobějšího deště plachta vodu částečně propustí, avšak díky prodyšnosti se poté opět rychle odpaří.  Krycí plachty na auta – autoplachty dodáváme ve všech velikostech – možnost vyzvednutí autoplachet v prodejně v Praze 8.

Výhody autoplachet

auto3[1]

Výhodou oproti standardním materiálům je malá měrná hmotnost. Celá plachta váží pouze 1,5 kg a vejde se do malé tašky, v níž je dodávána. V přední části jsou našity kapsy na zpětná zrcátka, což usnadňuje správné navlečení na auto. Plachta má dále v přední a zadní části pružný okraj, takže po navlečení na karoserii sama drží. Součástí plachty jsou dále postranní háčky, kterými lze plachtu přichytit zespoda za prahy.

Vhodné typy automobilů, rozměr „malá“

„SMALL“ – malá je pro typy automobilů o délce cca 3,6 m až 4,1 m.
Š105-120, Favorit, Felicia, Citroen Saxo, Ford Fiesta, Mazda 121, Opel Corsa, Peugeot 106, Hyundai Accent a ostatní podobné velikosti automobilů.

Vhodné typy automobilů, rozměr „střední“

„MEDIUM“ – střední je pro typy automobilů o délce cca 4,1 m až 4,7 m.
Forman, Felicia combi, Octavia, Seat Toledo, Hyundai Lantra a Sonata, Kia Sephia, VW Passat, Peugeot 406, Daewoo Lanos a Mubira, Nisan Almera, Ford Mondeo a Escort, Renault Laguna, Opel, Astra a Vectra a další podobné velikosti vozů.
Vhodné typy automobilů, rozměr „velká“

„LARGE“ – velká je pro typy automobilů o délce cca 4,7 m až 5,4 m.

Jak vybrat autoplachtu

Plachta se vybere podle rozměru vašeho vozidla, základem je délka automobilu, která je uvedena ve vašem velkém technickém průkazu. Volte nejbližší větší rozměr plachty dle délky.

Nabízíme i nepromokavé plachty na krytí střech a staveb, zakývací plachty na ploty nebo plachty na fóliovník, na skleníky.


VÝPRODEJ AUTOPLACHET NA OSOBNÍ AUTOMOBILY – SLEVA 50%
Technické parametry a ceník (CENY JSOU BEZ DPH, která je 21%)
 

Rozměr Cena bez DPH Barva Počet kusů
malá – 3,6 – 4,1 m ,- Kč Stříbrná
střední – 4,1 – 4,7 m ,- Kč Stříbrná
velká – 4,7 – 5,4 m ,- Kč Stříbrná 

Pokud se vám nechce vyplňovat objednávku, nebo se vám nedaří zboží objednat, volejte na tel. 603490504, nebo 286585309, vše vyřídíme po telefonu.