Krycí autoplachta ve velikostech small, medium a large

Krycí autoplachta velikosti small

Krycí autoplachta je velmi vděčným pomocníkem pro zachování původního stavu automobilu co nejdéle, ať už se jedná o jeho kovové, plastové či lakované části. Jejich životnost se následkem mnoha klimatických, povětrnostních a vnějších nepříznivých vlivů může zkracovat a tomu zabrání krycí autoplachty od firmy PaMa. Jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který je voděodolný a vodoodpudivý z 95 procent. To například zabraňuje, aby se srážkové vlivy značně podepsaly na karoserii Vašeho auta v podobě korozivních vlivů. Stejně tak barevná stálost a homogenita lakovaných povrchů zůstane o to déle zachována, o co více dbáte na to, aby se k nim nedostávalo příliš agresivního UV záření, prachu, mráz či byly chráněny před prudkými výkyvy teplot.

Krycí autoplachty rozměru small, neboli malý, jsou vhodné pro automobily o délce cca 3,6–4,1 metru. Mezi tyto malé typy řadíme například vozy Škoda 105–120, Favorit, Felicia, Citroen Saxo, Ford Fiesta, Mazda 121, Opel Corsa, Peugeot 106, Hyundai Accent a ostatní podobné velikosti automobilů.

016-autoplachta

Další informace i pokyny k objednávce autoplachet všech velikosti

Krycí autoplachta velikosti medium

Krycí autoplachta zajistí delší životnost Vašeho automobilu, jeho lakovaným, plastovým i kovovým částem, které by jinak velmi trpěly náhlými výkyvy teplot, povětrnostními a klimatickými vlivy, jako jsou kyselé deště, UV záření, mráz, prach a podobně. Pokud tedy nejste šťastným majitelem garáže nebo krytého garážového stání, je volba krycí autoplachty pro Váš automobil tím nejdostupnějším a nejpřijatelnějším způsobem, jak svého čtyřkolého, dvoustopého miláčka co nejdéle ochránit a zachovat jeho původní kvality. Při výběru krycí autoplachty se její velikost řídí délkou automobilu. To je zásadní parametr pro její výběr.

Existují různé typy vozidel různé délky, a proto i krycí autoplachty jsou rozděleny do tří základních velikostí, od nejmenších (small) přes střední velikost (medium) až po největší (large). Rozměr krycí autoplachty medium je navržen pro typy automobilů o délce cca 4,1 až 4,7 metru. Mezi tyto typy automobilů patří například vozy Škoda Forman, Felicia combi, Octavia, Seat Toledo, Hyundai Lantra a Sonata, Kia Sephia, VW Passat, Peugeot 406, Daewoo Lanos a Mubira, Nisan Almera, Ford Mondeo a Escort, Renault Laguna, Opel, Astra a Vectra a další podobné velikosti vozů.

Krycí autoplachta velikosti large

Krycí autoplachta velikosti large je vyhotovena a uzpůsobena tak, aby co nejlépe odpovídala velkým typům automobilů. Zásadním parametrem pro její výběr, co se rozměru týče, je délka zamýšleného automobilu. Tento údaj lze nalézt ve velkém technickém průkazu. Krycí autoplachty velikosti large, neboli velký, jsou vyráběny pro automobily o délce cca 4,7–5,4 metru. Mezi ty řadíme všechny ostatní automobily, které nespadají do předchozích dvou kategorií, small či medium.

Pokud tedy máte osobní automobil typu large co se jeho délky týká a nemáte možnost jeho garážování či krytého stání, je krycí autoplachta výbornou variantou pro ochranu Vašeho vozu před nepříznivými vlivy počasí, extrémními teplotními výkyvy a povětrnostními podmínkami. Krycí autoplachta je zhotovena ve stříbrné barvě, což má svůj nezpochybnitelný důvod, kterým je schopnost této barvy odrážet teplo, namísto toho, aby ho pohlcovala a uzamykala tím pádem pod autoplachtou. To je velmi přínosné nejen v extrémních teplotách, ale i obecně pro udržování relativně stálé teploty pod krycí autoplachtou a tím pádem nevystavování automobilu extrémním teplotním výkyvům.