Krycí plachty na auta Praha a celá ČR – autoplachty s oky i bez

Autoplachty jsou vyráběny ze 100% nylonu, materiálu polyoxford, v barvě stříbrné. Vyrábějí se ve třech velikostech dle délky auta uvedeného ve velkém technickém průkazu. Plachta má vpředu a vzadu pružný okraj, který se stáhne pod nárazník a tím je stabilizována na karoserii. Další upevňovací prvek je popruh s karabinou, který se podvlékne pod autem, aby plachtu nezvedal vítr.
Na plachtě jsou našity kapsičky na zrcátka, které vás nasměrují kde je předek auta. Na zadní části auta je ještě natištěný červený trojúhelník.

Autoplachtu na jakékoliv vozidlo můžete zakoupit na podstránce:

krycí plachty a autoplachty

Krycí plachty s oky pro uchycení

Plachty jsou opatřeny po celém obvodu obrubou v které jsou zanýtována oka pro uchycení plachty pomocí provazu, nebo lanka. V obrubě je ještě zašit nylonový provázek, který zpevňuje okraje plachty. Plachty, které máme na skladě jsou o gramáži, (váha 1m2) 150g/m2, nebo 200g/m2, oka jsou standartně ve vzdálenostech 50cm. U plachet vyráběných na míru si zákazník sám určí rozteče i velikosti ok. Oka lze dodat s průměrem 14mm, nebo 16mm.

Krycí plachty s oky se stabilizací proti UV záření na min. 3 roky.

Plachty, které máme na skladě jsou vyráběny v gramáži, (hmotnosti) 150g/m2, nebo 200g/m2. Tento parametr je důležitý pro pevnost a životnost každé PVC plachty. Čím je tato hodnota větší, tím je plachta pevnější a déle vydrží. Po obvodu je plachta opatřena obrubou v které jsou zanýtována oka pro uchycení pomocí provazu, nebo lanka. V této obrubě je ještě zašit nylonový provaz, který zpevňuje okraj plachty. Oka jsou od sebe vzdálena 50cm a jsou po celém obvodu plachty. Plachty jsou stabilizovány proti UV záření minimálně na 3 roky. Nabízíme i plachty na míru nebo skleníkové plachty.