Lehká plachta na osobní automobil s kapsami na zpětná zrcátka

Vlastnosti autoplachty

Chcete ochránit svého dvoustopého motorového „skoročlena“ rodiny? Nejste majitelem garáže či krytého parkovacího stání? Umíte poručit větru, dešti, mrazu a slunci? Předpokládám, že toto ještě není možné, takže abychom ochránili naše automobily proti všem těmto povětrnostním vlivům, náhlým výkyvům počasí, kyselým dešťům, UV záření, prachu, mrazu a jiným klimatickým nepřízním, je jedinou možností pořídit si speciální autoplachtu. Ta eliminuje či úplně zamezí případným nepříjemnostem, jako jsou koroze, plíseň, změna barvy a kompaktnosti povrchu laku a jiné.

Autoplachta je vyrobena ze speciálního materiálu, který je znám pod názvem polyoxford. Jde o 100% nylon s impregnovanou povrchovou úpravou, ve stříbrné barvě, která má schopnost odrážet teplo na rozdíl například od černé barvy, která je absorbuje a následně „uzamyká“ uvnitř. Autoplachta tak, mimo jiné, chrání Vaše vozidlo před přehřátím interiéru.

Výhody autoplachty

Oproti již dříve zmiňované vlastnosti a zároveň výhodě autoplachty ochránit Vaše vozidlo před nepříznivými klimatickými a povětrnostními vlivy mají autoplachty dodávané firmou PaMa několik dalších nezanedbatelných výhod. Dalšími výhodami autoplachet firmy PaMa je jejich malá měrná hmotnost. Celá plachta váží pouze 1,5 kilogramu a lze ji uklidit do malé tašky, v níž je autoplachta dodávána. Její skladnost a lehkost je tedy jednou z předností.

018autoplachta-s-kapsickami-na-zrcatka 016-autoplachta

Další příjemnou a sympatickou „vychytávkou“ je její vybavenost kapsami na zpětná zrcátka, našitými v přední části autoplachty, což značně zjednodušuje její správné nasazení na auto. Plachta má dále v přední a zadní části pružný okraj, který zajistí její uchycení a setrvání na správném místě. Nedílnou součástí naší autoplachty jsou také postranní háčky, kterými lze plachtu přichytit zespodu za prahy a popruh s karabinou podvlečený pod autem, který stabilizuje plachtu na automobilu.

Nevíte si rady s online objednávkou, potřebujete poradit či se jen informovat? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odborně pomůžeme při výběru či dilematu co se Vaší nové autoplachty týká.

Pro všechny zájemce o naše autoplachty je připravená tato stránka, kde můžete lehké autoplachty objednat.