Motoplachty k ochraně před mrazem, slunečním zářením a prachem

Hledáte optimální řešení, jak schovat své auto i při nepříznivém počasí? Nevíte si rady s tím, jak zabránit korozi a dalšímu ničení vašeho auta? Skvělé motoplachty ochrání váš vůz před mrazem, sluncem i prachem. Nemusíte si stavět drahé přístřešky a vaše auto bude přesto v bezpečí. Předejděte korozi, předčasnému stárnutí a ničení vašeho auta díky našim výrobkům.

018autoplachta-s-kapsickami-na-zrcatka

Zakrývací plachty pro každé počasí

Chraňte své auto proti všem povětrnostním vlivům, proti nepřízni počasí. Během roku se různě střídají venkovní teploty. Často střídá krásné počasí déšť, někdy až krupobití. V zimě je zase vaše auto vystavováno sněhu, mrazu a vlhkosti při tání. Všechny tyto podmínky a změny musí vaše auto vydržet, pokud ho nemáte kam schovat. Ne každý má garáž nebo přístřešek, kde by mohl svému vozu poskytnout úkryt před nepříjemným počasím. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří nechtějí své auto vystavovat zbytečným rizikům a chtějí prodloužit jeho životnost a funkčnost, pořiďte si skvělé motoplachty, které budou skvělým služebníkem pro každý typ automobilu. Díky těmto plachtám budete mít svůj vůz vždy schovaný čistý a v bezpečí.

Prodlužte životnost svého auta

Motoplachty mají tu skvělou funkci, že skvěle ochrání vaše auto od nepříznivých okolních vlivů a díky tomu prodlouží životnost vašeho automobilu. Pokud nebudete svůj vůz vystavovat nepřízni počasí, můžete tak předejít předčasné korozi. Vaše auto může díky motoplachtám vydržet mnohem déle, než jste si mysleli.

Nahradí garáž

Nemusíte si pořizovat drahou garáž nebo přístřešek pro auto. Motoplachty váš vůz ochrání a poslouží stejně jako přístřešek. Ušetříte si tak spoustu práce i financí. Motoplachty jsou velmi levné a chytré řešení pro všechny, kteří mají své auto opravdu rádi a nechtějí se s ním rozloučit dříve, než je nezbytně nutné. Plachta, kterou své vozidlo přikryjete, může prodloužit životnost vašeho vozidla i o několik let. Vaše vozidlo vám vrátí vaši péči a starostlivost. Pokud se o něj budete dobře starat, poslouží vám mnohem déle, než pokud ho necháte na pospas všem okolním vlivům. Auto při každé změně počasí neskutečně trpí.

Zde prosím pokračujte v případě zájmu o naše motoplachty na auta.