Ochranné nylonové autoplachty pro osobní vůz

Autoplachty představují opravdu spolehlivou pomoc při ochraně vašeho vozidla před nepřízní počasí. Již se nemusíte děsit každé předpovědi počasí. Nemusíte se bát, že se bude každá změna počasí výrazně podepisovat i na vašem autě. Stačí jen používat naše skvělé plachty a můžete být klidní v každém nečase. Při každé bouřce nebo ostrém slunečním záření bude vaše auto dokonale chráněno.

Vysoká odolnost

Ochranné nylonové autoplachty se vyznačují vysokou životností a odolností vůči okolním vlivům. Plachta je odolná proti UV záření a je skvěle odolná až do 80 stupňů Celsia nad nulou. Díky tomu se nemusíte o své auto bát ani při velkých vedrech. Vaše auto bude díky autoplachtě stále v chladu a v příjemné teplotě. Přesně v takové, která je pro vozidla přípustná. Všechna vozidla trpí změnou počasí a výraznými výkyvy teplot. Autoplachty nedají vozidlům možnost tyto vysoké teplotní rozdíly pocítit. Budou je chránit před počasím a před škodami, které by mohly následně vzniknout.

008-karabina-pro-upevneni-plachty-k-autu-aby-plachtu-neodnesl-vitr-je-protazena-pod-autem-hacky-na-uchyceni-plachty-k-prahu-auta

Jednoduchá manipulace

Nylonové autoplachty mají řadu výhod, které ocení jak řidič, tak i vůz. Své auto můžete chránit před každým počasím jednoduše a hlavně levně. Rozdíl mezi cenou přístřešku a pořízené autoplachty je obrovský, ale funkčnost zůstává stejná. S autoplachtami se navíc jednoduše manipuluje. Díky úchytným prvkům bude přikrytí i odkrytí auta hračkou. Schovat vůz do bezpečí tak hravě zvládne každý. A během pár minut je auto opět připraveno na cesty. Nevystavujte svá vozidla zbytečnému riziku!

Prodej nylonových autoplachet včetně dalších informací i rozměrů.