Plachta k zakrytí auta s pružným okrajem, popruhem s karabinou a háčky k upevnění

Plachta k zakrytí auta

Pokud nejste majiteli garáže či krytého garážového stání, jistě jste se nevyhnuli myšlence, jak zabránit nepříznivým povětrnostním vlivům, aby pomalu ale jistě neubíraly na kráse a kvalitě Vašeho automobilu. Jednou z možností ochrany jak kovových, tak plastových či lakovaných částí auta je použití plachet k zakrytí auta, tzv. autoplachet. Můžete samozřejmě použít jakoukoli zakrývací plachtu, kterou lze běžně dostat v nějakém z řetězců hobbymarketů. Vzhledem k tomu, že se bude pravděpodobně jednat o univerzální použití, nelze zaručit, že ochrání Vaše auto tak, jako autoplachta vyrobená speciálně pro tyto účely.

Materiálem našich zakrývacích autoplachet je polyoxford. Poněkud netradiční název, ale věřte, že se za ním skrývá materiál s výbornými vlastnostmi. Těmi vlastnostmi jsou pevnost, odolnost proti UV záření, prodyšnost a 95% nepropustnost vůči vodě.

Autoplachta s pružným okrajem a háčky

021-karabina-s-hackem-pro-upevneni-plachty-k-autuZakrývacích autoplachet lze nalézt nepřeberné množství, dle rozměrů, kvality zpracování, propracovanosti, cenové škály, specifických parametrů a jiných kritérií. Naše autoplachty jsou vyráběny z polyamidového materiálu s impregnovaným povrchem. Výhodou našich autoplachet, oproti standardním materiálům, je jejich malá měrná hmotnost. Celá plachta neváží více než 1,5 kg a lze ji svinout a uložit do praktické malé tašky, v níž je dodávána. V přední části autoplachty jsou našity kapsy na zpětná zrcátka pro správné navlečení na auto. Autoplachta má také v přední a zadní části pružný okraj, což zajistí její stabilitu po navlečení na karoserii. Součástí autoplachty jsou také postranní háčky, kterými lze plachtu přichytit zespodu za prahy. Uprostřed plachty zespodu je našit popruh s karabinou, pomocí kterého se plachta připevňuje a stabilizuje na automobil.

Základem pro výběr krycí autoplachty je délka automobilu, která je uvedena ve velkém technickém průkazu. Volte nejbližší větší rozměr plachty dle délky Vašeho vozu. Nevíte-li si však rady, nechce-li se Vám vyplňovat online objednávka nebo se Vám zboží nedaří z jakéhokoliv důvodu objednat, neváhejte a volejte. Poradíme či vše vyřídíme osobně po telefonu. Telefonní čísla na naši firmu jsou na pevnou linku 286585309 nebo na mobilní telefon 603490504.

V případě zájmu o koupi plachty k zakrytí auta, přejděte prosím zde: