Plachty na osobní auta s výstražným trojúhelníkem

Krycí autoplachty na osobní auta

Krycí autoplachty na osobní auta jsou vděčným pomocníkem pro zachování původního stavu automobilu co nejdéle. Ochrání Váš automobil před mnoha nepříznivými vnějšími vlivy, ať už se jedná o klimatické či povětrnostní podmínky, všudypřítomný smog, extrémní teploty, či extrémní teplotní výkyvy. Zabrání přehřívání interiéru vozu, v deštivém počasí zabrání naopak korozi, obecně eliminuje odření laku, uhnívání gumových částí automobilu a jistě v něm najdete i nespočet dalších pozitiv pro Váš automobil.

Existují tři základní typy krycích autoplachet, které bez problému „navlečete“ na každý osobní automobil. Těmi velikostmi jsou small, medium a large. Rozhodující pro výběr správné velikosti autoplachty je délka vozu, což je údaj, který lze nalézt ve velkém technickém průkazu. Krycí autoplachty společnosti PaMa jsou navíc opatřeny v zadní části vyobrazením výstražného trojúhelníku. Materiál, ze kterého jsou naše krycí autoplachty vyrobeny, zajišťuje jejich tvarovou stálost, pevnost, a přesto jejich malou měrnou hmotnost, která se pohybuje maximálně do 1,5 kilogramu. Jsou jednoduše skladné a přenosné, dodávané v malé tašce, do níž se autoplachta bez problému vejde.

V případě dotazů na krycí autoplachty či v případě potíží s vytvořením online objednávky se neváhejte telefonicky či e-mailem obrátit na naše pracovníky. Rádi Vám zodpoví Vaše dotazy a poradí s případným výběrem.

017-autoplachta-zezadu-svitici-trojuhelnik-pri-ozareni 024-zadek-auta-s-podsunutym-okrajem

Krycí autoplachty s výstražným trojúhelníkem

Krycí autoplachty firmy PaMa jsou skvělým řešením, jak zabezpečit Váš automobil před případnými vnějšími vlivy, poškrábáním laku, plísní, korozí, znečištěním, přehřátím interiéru a jistě nespočtem dalších nepříjemností, které se Vašemu autu mohou přihodit, pokud není garážované, popřípadě nemá alespoň kryté parkovací stání. Ve druhém případě stojí jistě pořízení krycí autoplachty také za zvážení vzhledem k tomu, že se s nepříjemnými výkyvy a změnami teplot, mrazy, prachem, znečištěním… budete potýkat také.

Naše autoplachty jsou vyrobeny ze 100% nylonu, opatřeny impregnovanou vrstvou, která zajišťuje jejich 95% voděodolnost, prodyšnost a nízkou měrnou hmotnost. Jsou vybaveny v přední a zadní části pružným okrajem, který zajistí, že po navlečení z auta nesklouznou. Stejně tak jsou v zadní části opatřeny vyobrazením výstražného trojúhelníku. Součástí autoplachty jsou rovněž postranní háčky a popruh s karabinou, kterými lze plachtu přichytit za prahy zespod vozu. Naše autoplachty jsou dodávány v malé taštičce, ve které jsou lehce přenositelné, skladovatelné a jejich hmotnost nepřevyšuje 1,5 kilogramu. V případě potřeby či dotazu se obraťte na naše zákaznické centrum, na telefonní či e-mailový kontakt. Naši pracovníci Vám budou nápomocni.

Objednávat naše produkty můžete na stránce věnovanou prodeji autoplachet s výstražným trojúhelníkem.