Plachty vhodné k zakrytí nákladu při přepravě

Nepřízeň počasí může občas velmi potrápit. Často se musíte omezovat a přizpůsobovat tomu, jak to venku zrovna vypadá, než vyjedete s nákladem na přívěsu. Ovšem ne vždy se vám podaří převézt to, co potřebujete, bez toho, aby se na nákladu nějak nepodepsalo počasí. Proto je vždy lepší náklad řádně přikrýt kvalitní plachtou, která váš náklad ochrání před sluncem i deštěm. Nemusíte se tak ohlížet na klimatické podmínky. Nic vás nebude omezovat.

Plachty na zakrytí přívěsu

Zakrývací plachty jsou skvělým pomocníkem při každém cestování s nákladem. Přívěs stačí přikrýt kvalitní plachtou, která je odolná vůči všem povětrnostním vlivům. Nemusíte se bát, že by vám plachta někde sklouzla. Všechny zakrývací plachty jsou vyráběny z nepromokavé PE fólie a navíc mají zdvojený lem, který zabraňuje sklouznutí plachty. Na naše zakrývací plachty se tak můžete na sto procent spolehnout. Navíc na plachtě najdete hliníková oka, která zajistí maximální stabilitu.

Odolné vůči každému počasí

Zakrývací plachty mají skvělé vlastnosti, které jsou odolné vůči každému počasí. Nemusíte se tak bát převážet náklad za deště ani při svitu ostrého slunce. Plachty mají vysokou tepelnou odolnost a nepropustí ani kapku vody. Můžete se tak spolehnout na opravdu výjimečnou ochranu, kterou oceníte.

Bezpečný převoz za všech okolností

Převoz nákladu na přívěsu nebo na korbě automobilu může být mnohem bezpečnější než doteď. Se zakrývací plachtou budete mít jistotu, že váš náklad neohrozí žádné nepříznivé počasí. Vše převezete bezpečně a ve stejném stavu. Navíc jsou plachty doplněny o zdvojený postranní lem, který zajišťuje stabilitu plachty a zároveň nákladu. Nemusíte se bát, že vám něco vypadne, pokud najedete na nerovnou vozovku. Celý náklad můžete ještě více zpevnit díky hliníkovým okům po celém obvodu plachty. Váš náklad tak bude mít ty nejlepší podmínky pro převoz a vy můžete být mnohem klidnější. Plachtou nepronikne žádná vlhkost, žádné ostré sluneční záření. Nic vám neuletí ani nevypadne. Přeprava na korbách a přívěsech tak bude maximálně bezpečná a šetrná pro jakýkoliv náklad. Spolehněte se i vy na kvalitní výrobky z toho nejlepšího materiálu. Chraňte své auto, svůj náklad před počasím, prachem a ostatními věcmi, které mohou negativně ovlivnit stav vašeho majetku.

Veškeré další potřebné informace včetně cen, rozměrů i objednávkového formuláře najdete na stránce Prodej zakrývacích plachet.