Univerzální autoplachty podle velikosti vozidla

Hledáte spolehlivé řešení, které by za vás vyřešilo ochranu vašeho automobilu během nepříznivých klimatických podmínek? Počasí se nám dnes poměrně často a nevyzpytatelně mění. Nikdy nevíme, kdy přijde nová průtrž mračen, nebo kdy opět nastanou nečekané tropy. Při všech těchto změnách auto strašně trpí. Možná si to ani neuvědomujeme, ale je potřeba své vozidlo chránit před vším, co by mu mohlo jeho životnost razantně zkrátit. A vlivy počasí jsou právě jednou z těch věcí, které mají na stav vozidla velký vliv.

Prvotřídní materiál

Autoplachty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zaručuje maximální ochranu a opravdu spolehlivou pomoc při péči o vaše auto. Plachty jsou pevné a odolné vůči okolním vlivům. Autoplachty jsou vyrobeny z nylonu a jsou z 95% nepropustné, avšak prodyšné, takže vlhkost, která je pod plachtou se rychle odpaří, a nehrozí koroze vašeho auta.

005-obal-plachty-v-krabici

Materiál, který oceníte

Díky tomu, že jsou autoplachty vyrobeny z 100% nylonu, máte záruku, že vašemu autu poskytujete to nejlepší. Můžete si být jistí, že tento materiál se postará o maximální bezpečnost vašeho auta při všech klimatických podmínkách. Velkou výhodou je také malá hmotnost plachty. Díky tomu se s ní snadno manipuluje. Celá plachta se vám pohodlně vleze do malé tašky, a tak můžete mít plachtu vždy a všude po ruce. Pružné okraje plachty zaručují, že na autě skvěle drží. Nemusíte se bát manipulace s plachtou. Je to opravdu jednoduché. Navíc jsou zde našity kapsy na zpětná zrcátka, což ještě více usnadňuje práci s plachtou.

Ideální pro každý typ vozidla

Pro autoplachty není problém přikrýt i auto atypických rozměrů. V naší nabídce najdete plachtu ve třech provedeních. Můžete si vybrat přesně tu, která stoprocentně pokryje celé vaše auto. Poradíme vám, která autoplachta bude nejlepší právě na váš typ automobilu. Mysleli jsme na všechny a naše produkty přizpůsobili všem typům vozidel. Podle délky auta jednoduše určíte, který typ je ten pravý právě pro vás.

Pro objednávky včetně dalších užitečných informací přejděte prosím na stránku: