Zakrývací plachty univerzální

Zakrývací plachty z polyetylénu 100% nepropustné

Zakrývací plachty, jak už z názvu vyplývá, mají funkci zakrývat a tím pádem chránit Váš movitý či nemovitý majetek. Slouží jako ochrana před vlhkostí, deštěm, sluncem, sněhem, prachem a dalšími nepříznivými povětrnostními a vnějšími vlivy. Používají se na zakrývání rozličných předmětů, plotů, bazénů, střech, prodejních stánků, nákladů a jiných. Jsou vyrobeny z nepromokavé polyetylenové folie.

Oproti tomu zakrývací autoplachty jsou uzpůsobeny speciálně pro ochranu Vašeho automobilu. Chrání jej před povětrnostními vlivy, vlhkostí, která způsobuje korozi, prachu, UV záření způsobujícímu nehomogennost barevného laku karoserie, mrazu, extrémními výkyvy teplot, mrazem a dalším povětrnostními a klimatickými vlivy, které by mohly zapříčinit nadměrné opotřebení či poškození lakovaných, kovových či plastových částí auta. Autoplachty jsou provedeny ve stříbrné barvě, která má schopnost odrážet teplo, což se hodí převážně v tropických vedrech, která lze již v našich klimatických podmínkách také úspěšně zažít, a jak se podle klimatické prognózy meteorologů dá předpokládat, budeme zažívat i do budoucna, a to se stále větší frekvencí.

Zakrývací autoplachty se vyrábějí v různých rozměrech, dle typu Vašeho vozidla, a pokud budete tápat a nebudete vědět, jak vytvořit online objednávku, či se Vám toto vytvoření z jakéhokoliv důvodu nebude dařit, neváhejte nám zavolat či nás kontaktovat.

006-obal

Autoplachty ze 100% nylonu

Zakrývací autoplachty jsou zhotoveny ze 100% nylonu. Nylonem se rozumí látka tvořená z vlákna polyamidu. Polyamidem se dále rozumí termoplast užívaný na výrobu vláken, fólií. Tím se dostáváme k jádru věci. Zakrývací autoplachty jsou vyrobeny ze speciálně upraveného materiálu, polyoxfordu, který má navíc na povrchu vytvořenou impregnovanou vrstvu. Takto upravený materiál má výborné izolační, tvarově a tepelně stálé vlastnosti. Je voděodolný a používá se nejen jako materiál pro výrobu autoplachet, ale jak už dle fyzikálních vlastností vyplývá, také jako materiál pro výrobu plášťů do deště, přístřešků, v textilním průmyslu, vybavení pro outdoorové sporty a aktivity a další široké uplatnění.

Zakrývací autoplachty zhotovené z tohoto materiálu jsou prodyšné, z 95 % odolné vůči vodě. V případě déletrvajících dešťových srážek dojde k propuštění části vody přes plachtu, avšak vzhledem k prodyšnosti plachet dochází následně k jejich rychlému odparu a nedochází tak ke vzniku koroze. Ta vzniká při styku kovových částí automobilu s vlhkostí spojenou s nedostatkem vzduchu. To však v tomto případě vzhledem k prodyšnosti materiálu nehrozí.

Máte-li jakékoli další dotazy co se materiálu, užití, výběru rozměru a jiných parametrů týká, neváhejte se na nás obrátit s plnou důvěrou, ať už telefonicky, či pomocí e-mailového kontaktu.

Další informace pro zájemce o koupi univerzální zakrývací plachty.